| silviuseby a întrebat:

Cam cat timp dureaza pensarea mustatii?
Daca o faci de multe ori, se va rari, chiar nu v-a mai creste deloc in timp?

2 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Cam 10-20 de minute, depinde de grosimea firului de par si cat de des e
Pai daca o iei cu ceara calda/rece saptamanal in cam 9-10 ani nu o sa-ti mai creasca deloc.

| AliceThai a răspuns:

Nu cred ca se va opri din crescut vreodata (esti baiat, nu?), dar sigur se va rari dupa cativa ani. Daca ai ap. elect. cred ca dureaza vreo 3-4 minute; cu ceara e mai rapidwinking