| pinkangel_4370 a întrebat:

sunt ff suparata.am deviatie de sept si nasul meu esti putin stramb.nu stiu ce sa fac.cred ca imi afecteaza frumusetea fetei.si cred ca nici un baiat nu se uita la mine asa, mereu imi vine sa plang din cauza asta.helpp:X

3 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

@Pinkangel, nu ar trebui sa te simti complexata de problema asta, daca stai sa te gandesti pana la urma este o problema care poate aparea la toata lumea.
Pai Deviatia de sept, cum sa explic, la nas sunt niste oase, zgarciuri care trebuiesc scoase, daca le lasi acolo pot avea urmari grave!
P.S. nu ma dau doctor expert pentru restul de aici, spun doar din sursele care le-am auzit si eu

| pinkangel_4370 explică:

Ms mult:*

| angelica2011 a răspuns:

Draga pinkangel,
si eu am deviatie de sept, dar nu ma gandesc asa mult la asta. daca stai si te gandesti, nimeni nu e perfect. Fiecare are cate un zbenghi, cate un cos, cate e imperfectiune. Daca nu la exterior, fii sigura ca in interior. Sanatoasa sa fii.