| Bubu1DuLce a întrebat:

Buna!
Sunt foarte confuza:-s acum jumatate de an m-am despartit de un baiat care ma invatat sa iubesc si intr-un sfarsit ne-am certat si acum mai tinem unu la altu dar orgoliile sunt mari.si de aunci il tot visez prima oara l-am vista ca eram pe strada si niste prieteni[cuplu]de ia nostri au venit pe str si fata a vruut sa il pupe pe baiat si baiatu a intors capu si la pupat pe obraz iar iubitu meu a zis eu nu am facut asa decat la fetele pe care nu le-am iubit si mei nu mai facut asa si m-am trezit. inf si peste o sapatmana la scoala un coleg i-a zis lu o colega de-a mea sa il pupe pe obraz ea la pupat si mi-a zis sa il pup si eu si l-am pupat si mie mia intors capu si l-am pupat pe gura si un alt coleg l-a intrebat da aleia dc nu ai intors capu si a zis pai faca asa decat la fetle pe care le plac.straight face, si l-am visat de mulet ori fiind impreuna.si incep sa cred ca visele se indeplinesc pe dos:-s. un sfat ceva.:-s[va rog frmspuppy dog eyes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as spune sa te duci sa vorbesti cu el sa va intelegeti, ca poate cine stie o sa fiti iar impreuna!

| Bubu1DuLce explică:

Asta am uitat sa mentionez. dp ce visam ba ma baga el in seama si cand venea vorba sa ne impakam zicea ca nu stie ca tine la mine dar ne vedem raar si ce rost arestraight face...crying