| anonim_4396 a întrebat:

Bun sunt atat de confuza si am nevoie de un sfat din afara!

este un baiat care imi este coleg de clasa ...nu ma bag in relatii cu colegii de clasa pentru ca sunt un dezastru relatiile intre colegi!

Am vorbit mai demult cu el despre multe chestii si am ras si in fine pana am ajuns la subiectul " sarut ". si m-a intrebat daca a. s vrea sa il sarut o data pentru ca lui ii place sa vada cum saruta fiecare fata happy si am acceptat dar de sarutat nu am mai ajuns sa fac asta cu toate ca a insistat. apoi dintr-o gluma m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui. si i-am spus tot sub o forma de gluma ca nu ma bag in relatiile cu colegii. Acum in clasa vine, sta cu mine in banca, ma baga mereu in seama, se pune peste mine ma intreaba mereu de vorba, dar eu ca sa nu ii dau sperante ma fac ca ploua si ca nu il bag in seama happy sau gasesc sa scriu un mesaj ceva. orice... acum vreo 5 ore statea la mine pe banca si s-a apropiat de mine intr-o repeziciune incat de abia am abucat sa intorc obrazul " a incercat sa ma pupe cred eu " si ma pupat jumatate pe buze jumatate pe obraz nici eu nu stiu ce a fost laughing si iar m-am facut ca ploua eu ce sa inteleg ca ii place de mine? ca el ia pe toate fetele in brate si toate cele?thinking nu stiu ce sa cred. vreau doar sa imi spuna cineva. dupa care sa dorm 2 ore ca sunt obosita multumesc :X

2 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

As zice ca ii cam place de tine

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

As zice ca ii cam place de tine intr-un mod ciudat...ai grija ce ii spui mai ales ca esti coleg cu el.mult noroc