| gabygabriela123 a întrebat:

Buna sunt gabriela am 13 ani..tocmai m.am certat cu bff.ul meu din cauza ca am mintit.o...chiar o iubesc si eram foarte a

propiate dar eu am mintit.o ca am fost cu un baiat si ea l.a intrebat si el a zis nu..si el si ea sunt suparati pe mine si eu vreau sa ma inpac cu ea..i.am cerut scuze de o mie de ori

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sunt certuri adolescentine si o sa va treaca, pe viitor, incearca sa nu mai minti pentru vei face un obicei.
Mintea voastra trebuie sa fie indreptata care carte/scoala/teme..nu la baieti.
Examenul de capacitate il vei da din ceea ce ai invatat...
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate! Lasa timpul sa treaca si tote vor fi ca inainte!
Cand veti fi babute va veti aminti cu placere de acele momente!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai mințit-o?hee hee
Și mă rog ...de ce s-a supărat că ai mințit- o in privința băiatului?

| PanaDeIdei69 a răspuns:

De ce ai mintit-o?
Prietena cea mai buna.
Nu se minte niciodata.
N-ai ce sa-i faci.
O data ce-ai gresit..nu mai poti da inapoi.
Doar daca ii ceri scuze, si zici motivul de ce ai mintit-o.
Si poate o sa te ierte.

| Didianadia a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ca iti pare rau si ca ai avut un motiv cand ai mintit.o