| TheToffyx a întrebat:

sunt in cautare de asculatori de rock big grin mai bine zis imi caut prieteni, in Timisoara daca e posibil, sa am cu cine sa imi petrec timpul liber, si sa facem diferite activitati. happy Daca e cineva, doar un raspuns si o sa va contactez eu big grin

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Si eu ascult rock dar nu sunt din Timisoara happy

| TheToffyx explică (pentru al3xander):

Nu conteaza daca nu esti din Timisoara big grin. Puten vorbii si pe mess/fb happy

| Remusssssss a răspuns:

Buna si eu ascult rock big grin si sunt din Timisoara big grin mi-ar placea sa imi fac prieteni care asculta rock big grin

| LucyViolet666 a răspuns:

Ce trupe asculți?