| AdelinaEDA a întrebat:

Sunt in cautarea unor filme\seriale crima-thriller-suspans bune. Am vazut multe, si nu prea stiu la ce sa ma mai uit. Astept recomandari daca aveti. Vreau ceva gen Psycho, serialul Bates Motel, serialul Sharp Objects, serialul Quicksand, filmul The Shnining. Ceva bun, cu mult suspans. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Wrong turn.

| Sofer a răspuns:

Elementary
Lucifer
Bones
Fargo

| Anonima32145 a răspuns:

The final destination
The strangers

| alexarosu a răspuns:

You și The End of the *** world mi-au plăcut foarte mult. Sunt seriale Netflix dar cred ca le gasesti și pe net