| calinsimo a întrebat:

Buna sunt in clasa a 11-a la un profil care nu imi place. Vreau sa ma transfer la un alt liceu. Se poate sa ma transfer de acum? avand in vedere ca am ramas la doua materii. Media mea in total pentru clasele a 9 si a 10 a este 7.34 Astept raspunsuri

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Daca ai ramas la doua materii din pacate nu se poate sad Te meditezi la materiile respective -> CU PROFESORII TAI DE LA CLASA (e foarte important, ca sa le umfli buzunarul), vorbesti cu ei sa te treaca, le promiti ca te muti si la anul te muti big grin