| onfire93 a întrebat:

Am o intrebare...Acum trec in clasa a 10 a liceu Colegiul tehnic media profil Tehnic poligraf si vreau sa stiu daca pot sa ma transfer la alt liceu mai aproape de casa...chiar si cand mai e putin si incepe scoala happy mersi mult astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Te poti transfera cu o zi inainte de inceperea scolii sau la terminarea semestrului

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Poate in sem 2 :-s k acum e prea tz :p

| onfire93 explică:

Aftode cum adica cu o zi inainte de inceperea scolii ...trebuie sa dau ceva diferente dupa terminarea primului semestru
?