| NoSwear a întrebat:

Sunt in clasa a 5a si am luat 8 la o lucrare de la geografie. Am pe langa acest 8 un 10 dar ne-a zis domnul ca daca vrem sa ne facem mediile sa scriem referate despre hidrosfera.Va rog frumos ajutati-ma ca doar la aceasta materie am nota mica, la restul am numai 10 si nu vreau sa am nota 9 pe acest semestru la geografie. Multumesc! ( Daca puteti sa combinati, de pe net, cu ceea ce ati citit voi despre hidrosfera ca le-am citit toate de pe internet si nu sunt foarte interesante!) Eu o sa astept cu caldura toate raspunsurile voastre, dar sa stiti ca maine am geografia si mai am de facut acest referat. Dau fundita. Sa nu puneti rezumatul de pe itnernet caci se vede: 2 utilizatori mi-au dat acelasi rezumat, plus ca spatiile au fost prea mari.

1 răspuns:
| Rebe97 a răspuns:

Poi...in primul rand 9 nu este o nota mica:D dar infine...cauta pe Wikipedia (http://ro.wikipedia.org/wiki/Hidrosfera)