| catalina88 a întrebat:

sunt in clasa a 6-a si unele fete s-au sarutat dar e nu, e normal sa nu ma fi sarutat la varsta asta?:dfunda

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Cata:*! Trebuie sa te saruti cu baiatul de care iti place.Nu te repezi.Simpatizezi un baiat, vorbsti, il cunosti, si abia apoi il intrebi daca vrea sa fie cu tine si apoi va sarutati.E normal.Altele sunt mai mari ca tine si inca nu s-au sarutat pentru ca nu au gasit un baiat potrivit.Ai rabdare ca o sa apara el.Bafta:*

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnnnaMarrria a răspuns:

Baai...ai doar 13 ani, nu esti mare deloc.inca esti copil,dar daca vrei tu asa mult, da-te pe langa un baiat super si cand nu se uita, baga-i limba-n gura smug laughing

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Hey, am aceeasi problama, dar e ok

cautati un prieten dragut, apropiete de el si sarutal

| CandyTetris a răspuns:

E mult prea devreme sa te fi sarutata.Eu am fost sarutat prima oara in clasa a 8-a, in conditiile in care eram mult mai matura decat majoriatea colegilor(ma intelegem bine doar cu copii cu 4-5 ani mai mari decat mine).So, e foarte normal sa nu te fi sarutat, si sfatul meu, daca ai ocazia incearca sa eviti ca sa nu plangi mai tarziu.Hope I helped.happy

| Deea3 a răspuns:

Da.funda?

| deea_4470 a răspuns:

Buna...

Pai uite, nimeni nu poate sa-ti spuna cand sa te saruti si cand nu.Tu ai sa faci asta cand te vei simti in stare.
Ai pus intrebarea daca este normal.Ti-am mai spus tu vei face asta cand vei vrea, si nu e nimic rusinos daca nu te-ai sarutat inca.

kiss

| THC26 a răspuns:

Poate nu te-ai sarutat pentru ca nu ai gasit persoana ideala. Este normal. Timpul le rezolva pe toate. Poate esti mai urata si de aia nu te saruta baietiihee hee

| Cici4Mici a răspuns:

Tu faci ce vrei si cum vrei nu le m-ai baga in seama asa ca tu te poti saruta si in clasa 7, 8, 9,10...etc. cand iti vine randul

| Patrăţel a răspuns:

Daca tu nu simti ca trebuie sa faci asta, e foarte bine, eu sunt cls 7 si nu pot spune ca am avut un sarut adevarat, nu este nevoie sa faci ce fac alte fete, si pur si simplu sa fii tu, cand va fi momentul vei face asta din instinctwinking bafta! si nu te lasa influentati de alti:*!

| Kiddc a răspuns:

Heey stai calma, nu este nicio problema. Eu sunt in a 7-a si tot nu am primit un sarut. Asteapta si o sa vezi ca totul o sa se intample la momentul potrivit.

| Moonster a răspuns:

Nu te lua dupa ala, ala is niste parsute in devenire asa ca nu iti face griji, uite eu in intrsa 8 si nu m-a sarutat asa ca nu esti untima de pe planeta care nu sa sarutat.

| Ryuk751 a răspuns:

Si de acum nu te poti saruta sau ce.fa-ti un prieten sau daca ai deja unu sarutal.

| anonim22378 a răspuns:

E normal o sa vina si vremea ta, eu prima data m-am sarutat in clasa a-7a nu iti fa griji va veni si randul tau pana atunci pupici:*:*:*

| anonim22378 a răspuns:

Da e normal nu iti fa griji va veni si randul tau uite de ex eu m-am sarutat prima data in clasa a7a nu iti face griji va veni si randul tau, pana atunci pupici:*:*:*