| Alllllexandra a întrebat:

Este normal sa nu fi avut niciun prieten la varsta de 15 ani? Sa nu fi sarutat niciun baiat? Uneori ma uit in jur si vad fete care sunt cu cineva sau au fost si mi se pare ca sunt singura care nu a trecut prin asa ceva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astăzi,lucrurile ce erau considerate a fi normale sunt anormale.Ne grăbim. Spre ce, încotro? Nu ştiu.Consideraţi fiecare.
Nu eşti singura care nu are un iubit sau singura care nu s-a sărutat niciodată...
Tu să şti sigur ce fel de băiat vrei lângă tine şi să nu te iei după gura celor de vârsta ta.Fă ceea ce simţi tu şi ai încredere că vei cunoaşte un băiat care să îţi placă şi care să te placă. Doar ai răbdare.

9 răspunsuri:
| anna98 a răspuns:

Stai linistita. Ai destul timp dupa parerea mea. Eu cred ca nu e bine sa iei baietii la rand. Mai bine esti cu cineva doar atunci cand iti place cu adevarat. Asa ca atunci cand iti dai seama cine e baiatul poti sa ai un prieten. >big grin

| anna98 a răspuns:

Stai linistita. Ai destul timp dupa parerea mea si consider ca cel mai bine e sa astepti pana iti place de cineva cu adevarat nu sa ii incerci pe toti. Sper ca te-am ajutat.

| anna98 a răspuns:

Poti sta linistita. Ai timp destul dupa parerea mea. Consider ca cel mai bine e sa astepti pana iti place de cineva cu adevarat. Sper ca te-am ajutat.

| Alllllexandra explică:

Da dar uneori am impresia ca nu exista acel baiat pe care'l caut eu.

| 95Cosmin a răspuns:

Lafel sunt si eu, dar nu prea ma intereseaza subiectu asta la momentu de fata.

| Rose123 a răspuns:

A zis cineva ca trebuie sa te comporti ca "cei din jur"? In ziua de astazi, majoritatea gandesc asa, deci se arunca in bratele orcui numai "din distractie". Nu stiu ce invatatura trag din obiceiurile astea "minunate" straight face Traieste-ti viata cum vrei tu, cu cine vrei tu si nu te mai uita atata la ceilalti.

| Klaudya27 a răspuns:

Este normal sa te simti asa daca nu ai mai trecut printr-o relatie, dar nu iti face griji pentru ca la momentul potrivit o sa ai un iutbit(a) care o sa tina la tine si o sa te iubeasca la fel de mult cum o vei face tu.Succes!

| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Da, este normal! kiss. Tu poate ca esti o persoana mai timida. Fiecare cu personalitatea lui. ♥
O sa ai si tu unul, dar la momentul potrivit... O sa ai destul timp si de prieteni nuuh? smug

| BlackAngell294 a răspuns:

Ai toata viata in fata ai deabi 15 ani ai tot timpul din lume.