| NeacsuAlexandru99 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 7a si vreau sa dau la liceul de arte din PLoiesti, Prahova la sectiunea actorie as dori sa stiu la ce fel de probe voi fi supus si ce ore o sa avem! Eu cred ca sunt foarte amuzant adica stiu sa joc teatru si chestii din astea!

3 răspunsuri:
| DemonvsAngel a răspuns:

Sincer si eu ma dau la Arte, dar in Botosani si tot la actorie(mai ales ca eu am jucat la teatru si sunt intr-un grup de actorie. Profesorul meu mi-a zis ca te vor pune sa citesti niste replici si sa vada daca ai dictie. Eu am noroc(la anul fac ca otional Actorie cu actorul care ne-a ajutat sa casigam premiul intai la concurs si eu am castigat premiul intai pentru cel mai amuzant rol) Daca vrei pot sa te mai ajut mai ales ca actorul e o cunostinta cu mine. Eu sunt Alexa! Tu?

| NeacsuAlexandru99 explică (pentru DemonvsAngel):

Buna eu sunt Alex sunt din Slanic, Prahova nu am participat la vre un oncurs de actorie dar sunt amuzant imi place sa citesc si as dori sa vad ce trenuie sa fac contacteaza-ma la adresa de mail alexbest9911!

| DemonvsAngel a răspuns (pentru NeacsuAlexandru99):

Uite id-ul meu de mess alexvsgaby