| lerlamekko a întrebat:

Buna sunt in clasa a 8-a si e timpul sa dam cate o poza cu noi la colegi si nu am idei despre ce mesaje sa scriu pe spatele pozei voi ce ziceti?
cel care pune cele mai multe si frumoase mesaje primeste funda!

1 răspuns:
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai de ce sa punem noi impresii despre colegii tai pe care nici nu ii cunoastem... ideea e ca tu trebuie sa iti pui ceea ce ai pe suflet. adica ce parere ai despre colegul respectiv.amintiri placute, sau chiar neplacute. si un desen demonstrativ e bine venit!winking