| anonim_4396 a întrebat:

Buna trebuie sa-i dau o poza unui prieten bun cu mine. Ce as putea sa-i scriu pe spatele pozei?

PS:Ma inteleg foarte bine cu el! funda! :*:*

4 răspunsuri:
| NoShit a răspuns:

Eu am inteles de ce nu sunt multumit. Pentru ca nu mi-am deschis sufletul prietenilor. - "Mircea Eliade"

| nicolaenistor a răspuns:

Pay esti iubita lui esti amic ce sunteti priete atata sau iubyty

| Dazyy a răspuns (pentru nicolaenistor):

Suntem doar amici!

| Catalin_Handrea_1996 a răspuns:

Daca te intelegi foarte bine (ca amici) eu asi fi surprins sa fie scris o amintire sau Nu am sa te uit nici o data! dar daca ii mai mult atuci ar fi ocazia perfecta sa dai cartile pe fata!