| AjutorulTuturor87 a întrebat:

sunt in clasa a 9-a la Stiinte Sociale si din cate am inteles dintr-a 10-a se scot cateva materii as vrea sa stiu si eu care imi spuneti si mie va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

In clasa a X-a vei face Psihologie in loc de Logica. Abia in clasa a XI-a se scot Fizica, Chimia, Biologia si Muzica si se adauga Sociologia, Economia in locul Psihologiei, iar Matematica ramane in continuare 2 ore pe saptamana. Cam atat- cel putin asa a fost la liceul meu.