| AlexandraDrew a întrebat:

Buna,sunt in clasa a 9a si particip la miss si mister si am nevoie de un discurs in care sa spun lucruri despre mine, si de ce vrreau sa castig. Ma puteti ajuta? Ms frumos

Răspuns Câştigător
| Minulina123 a răspuns:

"Buna seara tuturor! Ma numesc Alexandra, am. ani, sunt o fire sociabilă, amuzantă si prietenoasă. Imi place sa citesc, sa ma uit la filme si sa stau cu prietenii mei. Imi doresc sa castig titlul de miss boboc deoarece vreau mereu sa fiu o învingătoare!" Sper ca te-am ajutat happy Bafta!

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu nu stii de ce vrei sa castigi si nu stii despre tine?

| Pizzaislife a răspuns:

Buna tuturor ma numesc(numele)provin din o familie buna si consider ca sunt(parere)iar daca voi credeti ca sunt destul de(.) va rog sa ma votati

| urseyul a răspuns:

Poti incepe asa -
buna tuturor, numele meu este (), provin dintr-o familie ().si am()ani. ma consider o persoana ()si() cu talentul de a ()si(), viata mea este una foarte ()si ma regasec de multe ori in situati () care imi evidentiaza potentialul. Imi doresc sa castig deoarece()
Trebuie sa mai pui si tu de la tine originalitatea este un punct in plus!