| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Particip la miss boboc si am nevoie de un discurs in care sa spun de ce vreau sa fiu miss boboc. Nu am auzit niciodata un discurs de "miss" si habar n-am de unde sa incep. sad Dau FUNDA! :*

1 răspuns:
| puiiu1 a răspuns:

Dupa cum ai scrii '' MISS '' cred ca esti fatawinking!
Uite ceva. eu nu stiu, dar imi imaginez!
'' Vreau sa fiu miss boboc, nu pentru oamenii falsi, bogati! Vreau pentru toate categoriile, de la oamenii ce nu-si pot permite tot, pana la cei care nu le pasa de nimeni...

Ca sa fii miss nu Trebuie sa stii cum sa te imbraci sau unde e el mai bun Make-Upbatting eyelashes. Trebuie sa stii matematica, romana, chimie, sa stii tot ce e nevoie! Daca ma aegeti pe mine, vreau pentru a nu castiga oamenii falsi. Atat am avut sa spun;(. Va multumesc pentru ca m-ati ascultat!