| XxKAMELIAxX a întrebat:

Sunt in clasa a opta si vreau sa stiu:
1)Cand ajung la liceu vreau sa ma duc pe stiinte sociale.Ma pot transfera intre semestre la liceul Pedagogic pe profil educator-invatator daca se dau probe?
Pentru ca nu vreau sa risc sa nu intru la liceul Pedagogic pe profil educator-invatator si dupa sa ma bage cu toti la repartizarea computerizata.Ce probe se dau daca vreau sa ma transfer?

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Mai bine dă probele în mai, cum le dau toți

| XxKAMELIAxX explică (pentru deeeaqq):

Dar nu vreau sa risc sa nu intru la liceul dorit.

| deeeaqq a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Ăia de vor la arte ori la pedagogic educator-învățator și au probele luate, etc știu că află după 1 zi-două de la afișarea EN dacă au intrat sau nu în respectivele locuri. Daca nu intri te duci la sociale și aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai informează-te cum funcționează repartizarea