| Antoonel a întrebat:

sunt in clasa a5a si ma mut anul asta(in clasa a6a) in Germania

si vreau sa'mi iau ramas bun de la colegi.

mi'ar trebui un slogan

ceva gen: "La revedere cls a5a! imi veti lipsi mult, nu va voi uita"!

aveti vreo idee? plss puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alexandra_4191 a răspuns:

Ai o idee buna
daca ai voce le-ai putea compune o mica melodie
daca stii canta la ceva instrument le-ai putea canta ceva
ai putea face si niste versuri si la colegii tai mai buni ( cu care te-ai inteles mai bine) sa le faci cateva versuri
iar la sfarsit daca tot mergi in germani presupun ca stii macar un pic ...deci le-ai putea zice Larevedere sau Pe curand si imi va fi dor de voi pe germana
ai putea face niste versuri si depra profesori sau sa ti un speech (discurs) in care sa le multumesti atat profesorilor cat si colegilor ca ti-au fost alaturi si sa le zici ca ai avut ce invata de la ei.