| pusitaaaa20000 a întrebat:

sunt in clasa a6-a si am 1, 65 cam asa si port tocuri unii imi spun ca sunt prea inalta le intrec si pe cele de la clasa a11-a credeti ca nu ar mai trebui sa port?
la scoala pentru. acolo ma cuunosc toti asa prin oras sau cv genu port pentru. ca nu stiu nimeni cati ani am in ce clasa suntsad

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ar trebui in general la varsta asta sa porti tocuri, ba chiar ar trebui sa iti exersezi limba romana ca ai mari dificultati in a exprima o idee.

| robijam a răspuns:

Normal e sa porti tocuri de la 15 ani in colo si mai deschide si tu cartea de romana, ca ai o exprimare de tot rasu'.

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

Daca tu te simti confortabil in ele ce mai conteaza parera celorlalti.