| sonia_3086 a întrebat:

sunt in primul an de liceu j am reusit sa aflu id unei viitoare colege...prima data mia vorbit frumos apoi a inceput sami vorbeasca foarte foarte urat. apoi sa ma ameninte j alte din astea...eu nu am vb urat q ea pentru ca nu-mi sta in fire si nu stiu de ce ea a facut-o. ce sfaturi imi dati pentru a trece peste acest obstacol? cum sa fac in asa fel sa scap de probleme fara sa ranesc pe cineva? astept sfaturile voastre...multumesc foarte mult

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

Gandeste-te ca poate acela e felul ei de a se exprima ...sau poate gandeste niste lucruri urate despre tine...(sti u cum sunt barfele) cred ca ar fi mai bine sa discuti cu ea doar daca e necesar poarta. te normal... si incerca sa fi sociabila si prietenuasa... o sa gasesty pe cineva care sa ti se alature

4 răspunsuri:
| Andraa a răspuns:

Poate i-a spart cineva parolabig grin

| CrucifiedCountess a răspuns:

Stai linistita in banca ta. n-o baga in seama. daca vezi c-o mananca pasarica, treci la represalii

| Ove a răspuns:

Stai linistita nici nu se pune vorba de ranit. Cele mai multe persoane sunt tari in gura doar pe internet si la telefon fata in fata sau doar niste pichineji.Esti boboaca si ea la fel daca se umfla in pene va fi luata la misto de gascani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce a facu asta, asta e intrebarea happy Vb-este cuea lasa-i mesaje offline. happy