| AlexDrHouse a întrebat:

sunt interesata sa devin stewardessa, dar nu stiu ce face o stewardessa mai exact. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

Stewardessele practic sunt un fel de,, ospatarite,, in avionhappy calatoresc tot timpul in avion si servesc pasageri :* Te Pup:*

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. O stewardessă muncește în avion, servesc pasagerii.

| yo547 a răspuns:

Ele au grija de invitatii avionului.

| IngerCazator a răspuns:

Uite scumpo, nu stiu exact ce fac stewardessele, dar stiu cu siguranta ca trebuie sa stii limba engleza...
Bafta happy

| aleee5262 a răspuns:

O stewardessa are grija de pasageri, ii serveste si ii face sa se simta bine pe timpul zborului. Trebuie sa stii ff bine engleza si sa indeplinesti anumite cerinte

| anutzaEu a răspuns:

Staw in avion.