| andrutzzzzza a întrebat:

Sunt intr-o dilema foarte mare..deci: sunt in clasa a IX-a la profilul filologie si imi cam pare rau ca am dar aici..adica simt ca nu e locul meu aici, ma simt "naspa" rau, istoria nu e de mine, nu o suport, as vrea sa ma transfer din semestrul al doilea la mate-info, credeti ca ar fi o idee buna ( p.s: ma simt ca si cand nu o sa ma acomodez niciodata aici, asta si datorita colegilor foarte nesuferiti ) chiar nu stiu de ce nu am facut asta de prima data! FUNDA

Răspuns Câştigător
| DuncaClaudiu a răspuns:

Deci ...nu-ti recomand sa te transferi la mate-info..eu am terminat mate-info si-mi pare rau ca nu am mers la filologie...filologie nu inseamna istorie ci mai mult romana.Eu zic sa nu te tranferi la mate-info.happy