| Cosmin0023 a întrebat:

Sunt elev în clasa a9-a(filologie) la un liceu civil.
Aș vrea să mă transfer la Liceul Militar din Craiova din clasa a 10-a, dar ei primesc transfer doar de la specializare:Mate-info. Dacă in al doilea semestru mă transfer de la filologie la mate-info, pe fișa de transfer ar aparea mate-info sau profilul pe care l-am ales de la inceput

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Din cate stiu, nu exista ceea ce tu denumesti "fisa de transfer". In schimb, exista registrul matricol si foi matricole.Atat in registrul matricol cat si in foaia matricola se consemneaza toate disciplinele inscrise in planul cadru aferent filierei/profilului / specializarii corespunzator fiecarui an de studiu.