| Luluk a întrebat:

Bunahappysunt intr-o mare dificultate...stiti ca in clasa a 8a se primesc acele brosuri cu medii orientative.ei bine...intrebarea mea este:acolo este trecuta cea mai mica sau mai mare medie cu care se poate intra?

5 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Acolo e trecuta ultima medie cu care s-a intrat (cea mai mica). Acele medii sunt orientative, se pot schimba anul acesta

| Staythere a răspuns:

Acolo este cea mai mica medie cu care s-a intrat anul trecut

| GoBackInFuture a răspuns:

Este trecuta media ultimului candidat admis, adica ultima medie, sau pe intelesul tau, cea mai mica medie cu care s-a intrat

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Alea sunt ultimele(cele mai mici) medii q care s-a intrat anul trecut la profilul respectiv.

| TotEuMa a răspuns:

Da. Este trecuta la fiecare profil din fiecare liceu media cea mai mica cu care s.a intrat, atat cat si cea mai mare.