| Eusuntaici a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema. laughing Nu stiu ce telefon sa imi iau. Voi ce ati alege?
1. Samsung galaxy mini
2. Samsung Fit
3. Samsung S5260 Star II

Mersi! love struck

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

Samsung galaxy mini este foarte bun are si un design foarte frumos despre celelalte2 au si ele dar nu sunt ca Samsung galaxy mini tu faci ce vrei dar eu zic sa til iei pe galaxy mini (nu stiu cat costa niciunu dintre ele ) dar eu ala zic sa til iei Pa! Pa!

4 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Neata Emma! :* Ce mai faci?

1. SAMSUNG GALAXY MINI --> eEsuper telefonul. Eu mi l-am luat acum cateva luni. Are un design dragut, eu mi-am ales pe negru pentru ca e culoarea mea preferata, dar mai era si pe alb happy Touch-ul e super bun, n-am avut probleme niciodata cu el, mai apas si fara sa vreau laughing Mi l-am cumparat la abonament ( la cel mai mic ) si m-a costat in jur de 260 de lei ( 2 milioane 600 in bani vechi) + cablu de date happy Chestia cu cablul de date mi-a placut de la inceput tongue

2. Samsung Fit --> Singura diferenta dintre SAMSUNG FIT si SAMSUNG GALAXY MINI este DESIGN-ul. Deci cred ca si acesta e bun happy

2 SAMSUNG S5260 STAR II : O prietena de-a mea are si e foarte multumita. Il are pe alb, touch-ul merge super, si are si design frumos happy

Daca ar fi sa mai aleg inca o data as alege tot Samsung Galaxy Mini happy

| DanielleDaniaD a răspuns:

Samsung S5260 Star II e super pe alb!:X.

bafta la cumparat!hee hee

| mayXangel a răspuns:

Eu am telefonul cu nr 3! si iti spun e foarte bun, are un design unic, si are aplicatii multe...desi costa ceva.da daca vrei un telefon care sa te tina mai mult timp, alege Samsung S5260 Star II

| Andra2012 a răspuns:

Samsung galaxy mini are tata este foarte misto