| cariii a întrebat:

Care telefon vi se pare mai bun : Samsung galaxy Y s5360 sau Samsung s5260 (star 2)? ...va rog sa justificati raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| ThePagany a răspuns:

Samsung Galaxy Y am si eu. Este bun...dar are niste minusuri :
-Sonor Slab
-Nare Cronometru
-Camera de 2 Mp.
In rest este OK, il recomand, daca poti sa iti bagi internet pe el... Multe aplicatii se bazeaza pe internet fara el are aproape aceleasi aplicatii ca Star 2.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Samsung s5260 (star 2) pentru ca are nume mai interesant!