| MagdaKathy a întrebat:

Sunt intr'o mare dilema. Prietena mea (una dintre prietenele mele).ii place de un baiat. acesta o place si el.dar a fost o perioada in care ei sau certat. iat baiatul a inceput sa vb cu mine. mie a inceput sa imi placa foarte mult de el si lui de mine. dar dupa cateva zile mi-a spus ca sa impacat inapoi cu prietena mea( impacat e mult spus avand in vedere ca el nu a fost niciodata cu ea) Nu stiu ce sa fac... Ajutati-ma.puppy dog eyes.
Dau Funda
P.S. Am uitat sa va spun. ca intr'un fel eu l'am "ajutat". sa se impace. cu prietena mea deoarece. el tot ma intreba de ea. si eu am spus numai lucruri bune. care erau adev. Dar nu credeam. ca se va ajunge la asta. Voi ce spuneti am procedat bine?

Răspuns Câştigător
| byby34 a răspuns:

Pai daca s-a certat, sa impacat, a vorbit cu tine... inseamna ca acest baiat nu este demn de fete bune! Eu zic cai procedat bine, dar sa-i spui prietenei tale.

Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MagdaKathy explică (pentru byby34):

Nu pot sa ii spun. pentru. ca el m-a rugat sa nu ii spun..cu toate ca chiar vreau..sa stie. ca eu l'am facut pe el sa se "impace" cu ea. pentru ca ea chiar tine la el. dar nu pot.sad

| byby34 a răspuns (pentru MagdaKathy):

Pai atunci ori vorbesti cu el si ii spui adevaru ca il placi ori te retragi si ii lasi pe ei doi... happy

| byby34 a răspuns (pentru MagdaKathy):

Ori ii spui lui ca il place ori te retragi dintre ei...

| MagdaKathy explică (pentru byby34):

Cu el nu stiu ce sa vorbesc. cu el. mie un pic frica.sad

| byby34 a răspuns (pentru MagdaKathy):

Eu te inteleg! am trecut si eu prin ceva asemanator... eu cu timpu am inceput sa iut...

| MagdaKathy explică (pentru byby34):

Nu prea pot sa il uit.sad

| byby34 a răspuns (pentru MagdaKathy):

In ce clasa esti si in ce clasa e el?

| MagdaKathy explică (pentru byby34):

Eu a 9a si el are 22 de ani. vrea sa se inscrie la facultate

| byby34 a răspuns (pentru MagdaKathy):

Pai daca merge la facultate va fi usor sa-l uiti... nu stiu ce sa fac.

| MagdaKathy explică (pentru byby34):

Nu prea... atata timp. cat prietena mea. cand mergem la scoala. vb numai de el. si eu incerc. cat pot de mult. sa nu ii soun. sa nu ma scap.:-

| byby34 a răspuns (pentru MagdaKathy):

Nu stiu

| byby34 a răspuns (pentru MagdaKathy):

Ms de funda