| Karapop a întrebat:

Sunt intr-o mica dilema: voi ce profil ati alege dintre naturale si mate info( urasc fizica si chimia insa ai mei zic ca nu ar fi rau sa merg la naturale).
(La mate ma descurc, am fost la olimpiade si concursuri si la informatica la fel) argumente, avantaje, dezavantaje etc

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai fost la olimpiade la mate, la mate info.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Du-te la mate-info.

| Maia55 a răspuns:

Eu sunt la mate info. Sfatul meu este sa nu dai la mate info. Eu eram foarte bună în gimnaziu, aveam doar 10 pe la mate, dar nu făceam deloc informatica. Licurile s au schimbat când am ajuns la liceu, informatica era chineza și am reușit cu greu sa ma acomodez. De asemenea și matematica a devinti mult mai grea, fiind mai multa materie de predat și un timp de predare destul de limitat, pe deasupra profesorul nu mai vine la fiecare elev sa i explice în parte ca la gimnaziu.