| Bogdan2132 a întrebat:

.sunt intr-o situatie ciudata si m-am gandit ca ma puteti ajuta.
E vorba despre o fata. Am cunoscut-o acum aproximativ 2 luni si pana in momentul de fata pot spune ca am ajuns sa o iubesc. Tin la a ff mult. Ea spun ca sunt totul pentru ea si ma numeste ingerasul ei etc. Intr-o zi am intrebat-o daca ma iubeste si a spus ca da... chiar foarte mult dar ea nu vrea o relatie acum si sa nu imi fie frica pentru ca daca nu o sa fie cu mine nu o sa fie cu nici un alt baiat. Astazi mi-a zis ca ma iubste doar cand vrea. Si am spus "aa...deci nu ma iubesti" si ea a spus "nu". Sunt confuz. Odata imi zice ca ma iubeste si odata nu. Nu stiu ce sa cred, ce sa fac. Va rog sa va spuneti parererea si nu vreau raspunsuri de genul "fa ce iti spune inima" sau "fa ce crezi ca e mai bine" Multumescwinking!

1 răspuns:
| Anasoll a răspuns:

Eu zic ca nu te iubeste sunt multe fete care fac asa doar ca sa se distreze si sa aiba ce face eu as intreba. o daca chiar te iubeste sau vrea doar pe cineva pnt amuzament