| mulinobianco a întrebat:

sunt invitata la ziua de nastere a colegului de clasa, noi suntem prieteni buni, imi pare ca ii place de mine.Este invitata si prietena mea, la fel colega de clasa, noi am hotarit sa-i cumparam un cadou impreuna, ce am putea sa-i daruim? ( implineste 13 ani )

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

CE VA DRAGUTZA...nu stiu pOATE o Minge Sau Ceva...Nu prea ii important.Gestu' conteaza.
fundita? plz sunt noua si nu prea amhappy

3 răspunsuri:
| XoXoChiqy a răspuns:

Pai depinde ce-i place... poti sa-i cumperi un joc din ala idiot de baieti laughing sau ceva enciclopedii frumoase sau niste bilete la un meci de fotbal sau ce sport ii place.Te-am ajutat macar un pic? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza Cadoul sau valoarea cadoului! Conteaza de la cine vine si cum vine! Bafta Funda?

| AlynaMarya_6491 a răspuns:

Pai daca e baiat inseamna ca ii place sportul. Puteti sa ii luati o mingie de fotbal, un set de rachete de tenis sau un set de palete de tenis sau orice are legatura cu sportul.