| Ioana0002 a întrebat:

Buna, sunt la drept și maine dau examen din teoria generală a dreptului, totul va fi online și se vor pune întrebări, îmi poate spune și mie cineva ce întrebări se pot pune? Sunt anul 1 mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Bănuiesc ca ai dat examenul, dar pe viitor întreabă colegii din anii mai mari, sigur aveți vreun grup pentru drept. Ei iti pot da răspunsuri orientative.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim ce intrebari vei avea tu aine la exmane, ca nu suntem ghicitori in stele.
Faci o facultatae de Drept, deci ar trebui sa te duca capul ca furtul de subiecte, este pedepsit de lege!