| Artemisia a întrebat:

sunt mare fana Adam Lambert, de unde as putea sa fac rost de un tricou cu el? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Tricourile originale sunt foarte scumpe, din cate stiu. Cu toate acestea, este pe net o firma care personalizeaza tricouri. Iti alegi tu o poza de pe net pe care o imprimi pe tricou, apoi dai comanda. Sincer, nu stiu cat de calitative sunt tricourile acelea, insa cred ca poti arunca un ochi. (poate ai prea multi laughing )

[Yana]