| Mihaelaveverita a întrebat:

Sunt Mihela! Am 13 ani si am nevoie urgenta de 200 lei ca sa le arat parintilor ca pot sa-mi cumpar singura un telefon si ca sunt responsabila Nu vreau raspnsuri ca :

-fa bani pe net ( imi e frica sa nu se intample ceva rau)
-
sau
-cere bunicilor (nu mai am bunici)
Deci cum pot sa fac 200 lei in cel mai scurt timp posibil?

Dau Fundita!

3 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

Împrumuta bani de la cine vrei tu

| Me01 a răspuns:

Buna
Incerca la prietenii si ii dai înapoi cand o sa ai daca o sa te înțeleagă.

| WiLdBK a răspuns:

Umm. ai 13 ani, la varsta asta parintii sunt obligati sa te intretina cu banii.Prin ce ai facut tu e ca si cum ti-ai semnat sentinta la a nu avea telefon.Pentru ca o sa iti spuna ca ai zis ca faci singura rost de bani.Imi pare rau ca nu pot sa te ajut, dar la varsta ta, chiar nu prea sunt multe modalitati de a face bani "pe barba ta"