| anonim_4396 a întrebat:

sunt nou pe aici si nu prea stiu cum sa incep. ideea e ca am fost impreuna cu o fata timp de 6 luni. in ultima luna relatia parca se racea, nu mai era ca la inceput intr-o zi mi-a spus ca nu mai simte ceea ce simtea la inceput pentru mine si am hotarat sa ne despartim si sa ramanem prieteni. insa eu inca tin la ea si as da orice sa fim iarasi impreuna( poate ca par nebun si ca ar trebui sa o las dar pur si simplu nu pot, chiar o iubesc) ce as putea sa fac sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| Apy a răspuns:

Sa sti ca e de apreciat ce spui tu altu ar spune tu nu, bine, urmatoarea.de impacat nu prea stiu poate ai putea sa vorbiti, fata in ata sa ii spui ca inca o mai placi si ca nu te poate lasa asa daca nu merge atunci lasa-i ftei o saptamana sa vezi ce face si apoi mai vorbiti daca nu vra atunci poate are motivele ei si ar trebui sa faci o pauza sa iti revi si vzi tu ce faci happy

2 răspunsuri:
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Pai eu as zice sa vorbiti inre 4 ochii si sa ii spuii tot ce ai pe suflet ca tu inca nu accepti factul ca v-ati despartit si ca tu chiar tii la ea si ca o iubesti din toata inima si nu vrei ca totul sa se termine aici ca tu vei lupta pentru relati si chesti de astea spune-i ca nu poti renunta la ea asa de usor si sa iti mai dea o sansa si vei fii atent cu ea

FUNDA?

| andresmessi1987 a răspuns:

Salut! imi pare rau ca treci si tu prin asta, stiu ca e nasol. in aceasta situatie ma aflu si eu. stiu ca e greu si ca oricum suferi, dar parerea mea e ca trebuie sa fii optimist si sa speri ca intr-o buna zi, veti fi iar impreuna si va veti iubi ca la inceput. cum zicea fosta mea iubita... timpul decide