| noname_9826 a întrebat:

Buna!happy sunt noua pe aici...imi place mult site-ul si astazi mi-am luat si eu inima in dinti pentru a ma destainui putinhee hee. Treaba sta in felul urmator: am cunoscut un baiat la onomastica prietenei mele.Toate bune si frumoase:am iesit afara impreuna, am vorbit, ne-am sarutat(eu pentru prima oarabig grin), m-a condus pana acasa tot in acea seara.Am facut schimb de id-uri si a2a zi surpriza:ar fi bine sa nu mai continuam ca simte el ca asa ar fi mai binelaughinglaughing. I-am povestit si prietenei mele si a vorbit si ea cu el despre asta. Mi-a zis ca sunt frumoasa, ca s-a simtit bine cu mine, dar ca nu e pregatit pentru inca o relatie de genul asta(cu o fata care n-a mai avut niciodata iubitbig grin) si inca nu vrea sa-si faca iubita ca ii e mai bine lui asa...acum nu mai intelegthinking vreau doar niste opinii si fara misto-uribig grin! Multumesc pentru rabdare!happy

6 răspunsuri:
| mhg a răspuns:

In primul rand : Bine ai venit! Si eu sunt noua, azi mi-am facut cont.
In al doilea rand, mai lasa-i timp, adica daca el a spus ca ii este mai bine singur, poate trebuie sa-i respecti alegerea, deoarece nu trebuie sa devii stresanta.
Oricum timpul v-a rezolva totul, desigur cu ajutorul rabdarii tale.

Sper ca ti-am fost de ajutor! big grin

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Mai bine lasa. l baltaa`daca el nu te vrea sa nu il vrei si thu. Daca el e indiferent, fii si thu.asta e metoda care functioneaza cel mai bine. O sa vezi ca daca nu il bagi nici thu in seama o sa vina el la tine.hee heeSoocccesc; x

| alexandraaaaa a răspuns:

Ai putea sa o iei incet.Ca sa intri in vorba cu el trimite-i massuri.de genu:aaavoiam sa iti trimit...

ei, si asa va imprieteniti pana la maxim si apoi.
FUNDITA?big grin

| Little Princess a răspuns:

Nu il mai baga in seama! poate pentru el a fost o "aventura de o seara", atat doar.dk e primul, asta e.mai vin si alti stai linistita.nu te merita si nu ii prea pasa de pasa de tine daca nu te-a mai cautat de atunci.

| ---koko--- a răspuns:

Incearca sa m-ai vorbesti cu el si vezi ce spune daca nu merge las-o balta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinecera sa fiu, nu stiu ce sa zic, asa am patit si eu si chiar parea "strange"!