| Roxyii a întrebat:

sad Am nevoie de un sfat sau parere...Ieri am iesit cu un baiat..si am povestit si s-au intamplat mai multe,ne-am sarutat, mi s-a facut frig mi-a dat geaca lui.sad Aseara a spus ca s-a simtit bine cu mine.Dar mie mi-e frica sa nu se impace cu fosta lui prietena..sau daca nu i place de mine? sad asa s-a comportat de frumos cu mine.M-a condus pana aproape de casa.Ce credeti ca o sa se intample?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCris a răspuns:

Lasă lucrurile să se întâmple de la sine. Nu forţa lucrurile şi nu îl întreba des de fosta lui iubită.
Ah, da. Şi dacă îţi va propune să fiţi împreună, iar tu vei accepta, nu pune atât de mult suflet în relaţie până nu eşti sigură că el te iubeşte şi că merită.
Băieţi care să iubească sincer mai rar în ziua de azi.

12 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Dar unde traiesti frate de avea geaca pe el in august? O sa fiti impreuna ce sa se intample?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Purec):

Saraca, in loc sa fie in calduri, a luat-o cu frisoane, pacat nu a cautat in buzunare la geaca, am auzit din barfe, ca era o lista cu foste partenere care au purtat aceeasi geaca plina de hormoni.
Geaca aia cica este un Cal troian laughing)

PS vad ca merge de minune metoda geaca pentru sex laughing)

| Torres92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inchiriez si eu geaca, dupa ce termina el, se pare ca e cu noroc la sex
O fii de firma?

| ywar a răspuns:

Ce e sa se-ntample se va intampla. Nu face scenarii, asteapta un feedback. Eu cred ca ideea asta ca se impaca nu se impaca cu fosta, e ori nu e cu fosta e o prostie totala si nu are relevanta pentru momentul in care esti tu.

| ElenaSA a răspuns:

Astepti sa vezi ce se va intampla, daca el este dispus sau nu sa inceapa o noua relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o sa-ti bata apropo sa te culci cu el peste scurt timp, si daca-l refuzi o sa-ti arate ca nu te iubeste asa cum te asteptai.

| Alicezzz a răspuns:

Nu o sa se intample nimic rau, totul depinde de voi doi cum va doriti sa evolueze relatia, daca el te place o sa fie cu tine si o sa te iubeasca, respecte si inteleaga. Asa ca nu te mai gandi la fost lui sau la faptul ca el o sa se impace cu ea.Bafta! happy

| Ezeru a răspuns:

Este imposibil sa ne dam seama ce se va intampla...
Traieste clipawinking Ce va fi va fi tongue
Incearca sa nu pui la suflet pana nu ai suficienta incredere in elwinking

| Torres92 a răspuns:

Etee scartz...
Astea sunt semne ca ar vrea sa aiba o relatie cu tine...
Poti sa i impui, in cazul in care se vede cu aia termina cu tine...
asa sa i zici
sa vezi cum ii tai gazul
Iti spune "JE"ca sunt baiat, cu relatii la activ
cand mi se spunea asa ceva, imi lasam fostele in urma, si ma concentram pe actuala.

| ElectronicPieces a răspuns:

O să-ți dea cu șutul daca nu faci sex cu el peste un timp... laughing
Nu pune sentimente așa repede ca nu știi inca daca se meritawinking
Ai grija de tine

| Purec a răspuns (pentru ElectronicPieces):

Ce sfaturi dati. daca ea nu pune sentimente el de ce ar pune? De prost? De asta isi bat baietii joc de cele ca voi...pentru ca meritati happy adica el e cel care trebuie sa demonstreze ceva ca sa puna si ea sentimente? Ciudata gandire, sper ca astea care gandesc asa sa dea numai peste tembeli laughing

| Torres92 a răspuns (pentru ElectronicPieces):

Nu stiu daca se numesc sentimente...
Mai degraba dorinta de al avea ca iubit.