| Simonasimonyka a întrebat:

sunt noua pe aici...ma puteti ajuta sa imi fac si eu prieteni?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Off draguta domnisoara, decat 1 000 000 de prieteni si toti pe buzunar, mai bine 10 si aia pe muchie de cutithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ma adaugi. Daca te supara cineva imi spui ca te ajut cu placere big grin

| Simonasimonyka explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentruraspuns si pentru protectiehappy!

| strengaritzza a răspuns:

Du-te sus unde scrie comunitate, si acolo ai toti utilizatorii, intri pe profilul fiecaruia in parte si dai click pe Adauga ca prieten.

Funda!

| Simonasimonyka explică (pentru strengaritzza):

Multumesc mult de tot!

| a răspuns:

Iti trimit eu o cerere daca vrei happy. si te ajut daca ai nevoi, pentru ca sunt destul de veche pe site.

| Simonasimonyka explică (pentru ):

Multumesc mult de tot.Nu ma asteptam sa primesc raspuns. Sper sa ma mai invatati si pe mine cate ceva asta in cazul in care vreti si va face placere.Multumesc mult inca o data!

| a răspuns:

Am vrut sa scriu nevoie, scuza-ma!