| AndreeaLivia a întrebat:

Buna!:* sunt noua pe aici si nu stiu prea multe...big grin Asa ca va rog sa fiti ingaduitori cu minehappy Vreau sa ma vopsesc negru( culoarea mea naturala este saten) dar vreau sa-mi vopsesc doar lungimea parului, nu si radacinile. voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

In primul rand bun venit.eu cred ca iti va sta bine pentru ca am mai vazut fete vopsite asa

| AndaWest a răspuns:

Cu placerekiss

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Pai daca tie iti place ne place si noua

P.S:mie imi place

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Depinde si de culoarea tenului. De obicei merge sa ai radacinile mai inchise decat restul parului, asa ca as inclina spre vopsirea totala :*

| AndreeaLivia explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri:*