| anonim_4396 a întrebat:

sunt o fata din mioveni (arges) am 20 de ani si am nevoie de prieteni. ma simt tare aiurea, nu pot merge nicaieri ca n-am cu cine (si nu ma refer la iubit, nu asta ma intereseaza, iubitii vin si pleaca si in final tot singur ramai).
am fost foarte timida dintotdeauna, nu mi-am facut prieteni pentru ca nu prea aveam chestii comune cu oamenii pe care-i aveam in jurul meu. putinii de care m-am atasat in liceu au plecat la facultate la bucuresti (eu sunt la universitate in pitesti). plus ca am stat ani buni cu un tip si eram asa, doar noi, doi indragostiti singuratici si eu chiar n-am simtit nevoia de altcineva. apoi dupa despartire am intrat intr-un grup dar nu era tocmai ok. mi-am zis ca in lipsa de alti prieteni sunt buni si aia, dar nu prea erau pe gustul meu. fumau toti, se imbatau mereu si faceau si alte chestii aiurea. o luasem si eu pentru o perioada razna. pana la urma a trebuit sa renunt si iata-ma din nou fara niciun prieten, nimeni cu care sa ies sau sa-i povestesc ceva...
daca e pe aici vreo fata sau baiat din zona si vrea o amica, imi poate da mesaj.

2 răspunsuri:
| subfocus a răspuns:

Daca te simti singura putem sa vorbim. doar online ca sunt departe

| Zniper a răspuns:

Pai lasa-mi un ID si vorbim. happy