| andreeaww a întrebat:

.sunt o fata si trebuie sa ma decit la ce liceu sa dau din bt.ma puteti va rog mult sa ma ajutati sa decid la ce liceu sa dau? cand eram mica imi doream foarte mult sa devin doctor dar acum nu stiu.VA ROG ajutati-ma FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Hori_Hory_1990 a răspuns:

Pai eu sau altcineva nu te putem indruma spre un liceu sau spre un viitor fiindca nimeni nu stie ce ti s-ar potrivi.numai u sti ce vrei sa devi si sti cum se zice ca ce-ti place in copilarie aia vei ajunge