| Bianca1739 a întrebat:

Buna!
Sunt pe filologie.Stiți cumva daca vreau să mă transfer pe alt profil; biochimie sau mate-info trebuie sa dau diferente? Îmi puteți spune la ce și când le-aș da; până să mă transfer sau când sunt la liceu deja transferata?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.E o diferenta enorma de la filologie la unul din profilele mentionate. Nu am auzit cand eram eu eleva sa treaca cineva de la uman la real.Nu ti-ai ales cu grija profilul inainte de admitere?