| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
sunt printre voi care au terminat la facultatea de mate-info in domeniul informatica sau care sunteti studenti aici?
Va rog sa imi impartasiti experiente sau pareri depre acest domeniu doar in cunostinta de cauza deoarece mi-am pus dosaru la o asemenea facultate dar nu stiu daca sa merg sau nu nu stiu daca imi va asigura un loc demunca mai degraba decat somajul dupa ce termin.

2 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Ti-ai depus dosarul la o facultate despre care nu ai habar cu ce se manaca? Nasol! Voi, cei care faceti facultate doar de dragul de a o face, chiar meritati sa fiti someri! Sunt sigura ca ai terminat un liceu cu profil uman...

Hai, bafta!

| AlexiAle94 a răspuns:

Am termi8nat la mate-info stiu ce se studiaza la acest profil, am o baza in informatica si matematica, asi dori doar părerile dumneavoastra si experientele doar de la cei care sunt in cunostinta de cauza si nu pe langa...Multumesc!