| LittleBlackAngel a întrebat:

Sunt singura fata din clasa ce asculta rap...si mereu sunt criticata pentru asta,toti imi zic ca sunt fata si cum pot asculta genul asta de muzica si multe, muuulte altele.As vrea niste statusuri de genu`:Si fetele bune asculta rap sau ceva legat de rap si fete.Merci,

Răspuns Câştigător
| lawll a răspuns:

" Rapul ma definește! "

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de nişte statusuri? În rap este vorba să te exprimi liber, să îţi exprimi opiniile fără să îţi fie frică de ceea ce cred ceilalţi.
Dacă nu ştii nici măcar asta şi eşti contrar rap-ului, eu zic să te laşi. Ascultă manele şi intră în rând cu lumea, e mai bine nu?
Cine comentează despre muzica pe care o asculţi, spune-le să tacă din gură. Dacă ei n-au gusturi muzicale deloc sau asemănătoare să nu vorbească şi să rămână la manelele lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o porcarie sa iti pui un status de genu' laughing Eu zic sa nu te intereseze.Fiecare asculta ce vrea.
Un citat de Bob Marley "Un lucru bun in legatura cu muzica – atunci cand te loveste, nu simti durere." stiu ca nu e pe subiect.
Dar pe cine asculti mai exact? Eu de ex ascult Cedry2k,Criss Blaziny,Chimie, B.U.G mafia, Haarp Cord, Arssura cateodata, etc

| AnotherOne02 a răspuns:

Eu ascult rock (gen Metallica; Nirvana) si toti imi ziceau ca sunt emo, ca vreau sa ma dau mare si ma barfeau.
Apoi am inceput sa ascult Linkin Park, am facut cateva colege sa asculte aceeasi trupa, ele le-au facut pe restul sa o asculte si astfel toata clasa asculta acum Linkin Park...