| angelRBD a întrebat:

as vrea niste statusuri de genu "mereu voi primi ianinte si voi castiga"

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

• Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [ x( ].
• Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
• ak vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
• MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O periculos
• EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"
• Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"
• Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine
• Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
• Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq... tu de mine eu de altul.
• Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"
• Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!". Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!". Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
• Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
• "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
• Sunt ce doresti`, ce` privesti, Dar ce Nu poti` avea __ Hei, c regeti aCu' mai mult? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)
• Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii!
• Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *
• -Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
• - Ai plecat? Ma doare-n pla. Ne`ntalnim? Nici n`o sa-ti zic "buna"!
• De azi azi iti spun "PA". Si nu mai existi in viata mea Stiu ca daca te uiti la mine Nu o sa iti para deloc bine Nu m`ai iubit. ti-ai dat seama ca ai fost un nesimtit!

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesc din nou`.love struck
asta`i tot ce conteaza`. winking
. Numai el.; x
. Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta,am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire,am nevoie de tine
. IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista chiar daca e frumoasa sau trista IUBIREA exista
. ^_^iTsi Dai prea multa importanta[love struck]CnD de fapt Uh esti O zdreanta[:*]^_^
. Daca plang lacrimez, daca iubesc te iubesc
. Am un caracter puternic imi place sa fiu EU sa nu arat tristetea din sufletul meu!
. Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?
. Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea, daca e a lui, nu poate fi si a ta.
. "# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult!  # :X
. Eu nu ascult destinul.lA vise nu cedez.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!
. niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca` stiu ridica doar degetu` mijlociu`?!
. starNici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
. starChiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme tot as glumi! pentru ca stii viata e grea si lumea e rea cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!
. totul trece asa se spune dar nimic nu trece fara sa lase urme sad!"
. "Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:-
. Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"
. "Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite. winking
. "Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce"
. nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prieteni de pe pamant. love struck
. Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa
. Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. ` ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [love struck]
. mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut! love struck
. Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck •
. • Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •
. | • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"
. • E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
. • Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •
. Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck
. • Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck
. • Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"
. » Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat Pe tine surioara mealove struck Si pe tine dragostea mealove struck »
. `• Fiecare poveste are un sfarsit Dar In viata Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck •
. pfff Ce sa-ti Fac? asta e Firea credeai Ca`n Viata Te inseala Doar privirea?
. •[love struck] Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e in mintea mea acum traiejti doar TU [love struck]•
. Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine! love struck:Xlove struck"
. Personalitatea ma scapa de greu Pt ca ce`i frumos Ii place si lui Dumnezeu: X:X
. Frize` Brize` o sa-mi fie dor de ale tale Crize`rolling on the floor)
. sa poti sa fii tare, chiar daca inima te doare sa poti sa zambesti atunci cand sufletul iti plange aceasta este arta de a invinge"
. goneeee
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... big grin