| Cccccccccccccorina a întrebat:

Buna sunt slabuta sadsi as vrea sa ma ingras putin. cum pot? funda (nu spuneti chestii de genul mananca mult chiar daca ma indop si mananc mai mult decat pot, vomit.)

Răspuns Câştigător
| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Pai si eu is ca tine mananc si nu ma ingras...dar incearca sa mananci tot timpul regulat si cat mai sanatos nu neaparat numa legume sa fie cantitati calumea si intre mese sa manaci mere sau fructe sanatoase si nul asculta pe veraxa ca atunci ce vei manca fast food tot ce contine grasimi, grasimea ti se va adauga pe plamani si pe inima si nu vei mai putea respira si te va afecta, sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Uita-te la profilul meu, am pus si eu intrebarea.Mergi la medicul de familie sa iti faca o trimire la Endocrinologie.Sau sa iti prescrie o reteta cu vitamine.

| Cccccccccccccorina explică:

Buna. Ms la toti de raspunsuri, v-am dat si vot. 1.Nu o sa am duc la medic din cauza asta pentru ca imi este f frica si na. 2. Fast food`ul nu este deloc sanatos. mananc doar atunci cand nu am incotro.3.Mananc la orice ora imi este foame si oricat vreau si paine mananc mereu nu pot sa nu mananc ceva fara paine. si nu se pune nimic. eh astea au fost raspunsurile mele pentru voi laughing

| fgch a răspuns:

Aha.Pai eu cred ca ai un metabolism foarte rapid, ce nu iti da voie sa te ingrasi usor.Incearca fast food, desi nu e sanatos.Sau mananca multa paine si tot ce contine lipide(acizi grasi, grasimi chestii tongue).Si mananca seara inainte de culcarewinking.Dar eu as zice sa ramai asa cum esti, pentru ca celulele de grasime odata formate nu mai dispar niciodata, se fac doar mai mici dar nu disparhee hee

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Hei mersi de fundita:*

| Catutzaaa a răspuns:

Incearca sa-ti faci o diagnoza sa vezi cate calorii poti consuma pe zi pentru a te mentine si mananca mai mult decat iti este recomandat!
Sau poate ar trebui sa te accepti asa cum esti! Poate asa se simte bine organismul tau!

Fundaa?