| ColorfulRainbow a întrebat:

Sunt o fata slabuta si as vrea putin sa ma ingras. Dar nu usor, ci frumos facand si sport ca sa pun putina masa musculara. Ce si cat sa mananc? Dar sport cat de des sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca te trimitem la nutritionist te superi?

Asa pot sa iti recomand multa bere nefiltrata si ceva tenis de camp incadrate indeapoate de mese copioase cu multi carbohidrati si proteina animala.

| FanCS a răspuns:

Nu e bina sa te ingrasi mai bine fa un sport Handball de exemplu te inalta si pui si fibra. Voleyul la fel.