| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna sunt verisoaram ai mica a biancai.am o problema. de ce ma simt singura.am 15 ani.simt nevoia sa am iubit...straight face ma simt singura. ce pot face simt nevoia sa ma saurt cu cineva

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Arata-le felul tau de a fi, cat de speciala esti si vei vedea ca va iesi el soarele si pe strada ta! Nu trebuie sa disperi ca inca nu a aparut baiatul care sa te apreciezi si sa te iubeasca da? Toate la timpul lor da? papa!

2 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Bună.
Ai răbdare, nu dispera sunt persoane care au și 18 ani și nu și-au găsit iubirea! În curând vei avea, toate la timpul lor nu grăbi lucrurile. Spre exemplu încearcă să mai cunoști și alte persoane sau ieși prin oraș, parcuri dacă bați din degete nu se va întâmpla o minune!
Pa, pa happy

| sunetul a răspuns:

Exerciti cu ursuletu de plus happy