| AdElA96 a întrebat:

Buna sunteti careva la un profil la liceu ma refer la profilul de contabilitate? Ati putea sa imi spuneti ce orar aveti, daca faceti matematica, din ce dati tezele. Va rog mult sa imi explicati tot, va multumesc si fundita.

Răspuns Câştigător
| Ad1das a răspuns:

Matematica nu prea multa in clasa a9a faci 4 ore pe saptamana in din a10a pana in a 12a faci 3.matematica m2 se numeste[nu e asa d egrea] orarul.hmm depinde eu am avut materii de genu:firma,mediu concurential,analiza pietei,economie, studiul calitatii si produselor, contabilitate evident... tezelethinking in clasa a9a eu am dat din romana, mate, engleza si etg[educatie tehnologica] in a10a am dat romana, mate engleza si psihologie.in a11a am dat doar din romana engleza si economie pentru ca au aparut module[adica nu se inkeie media generala la sf semestrului ci la sf anului si daca ai o medie de 7, 56, 7, 56 iti trece in catalog nu s rotunjeste]